Novéna k sv. Alžbete za ľudí v kríze - Soňa Vancáková

  • Novéna k sv. Alžbete za ľudí v kríze - Soňa Vancáková
1.90
Bez DPH: 1.73€

Dostupnosť: Na sklade

Brožúrka je popretkávaná citátmi zo Svätého písma, krátkymi zamysleniami a predsavzatím na každý deň.
Sv. Alžbeta, napriek tomu, že žila len 24 rokov, prežila náročné obdobia a skúšky, ktoré zvládla vďaka viere v Božiu pomoc. Odobratie od rodičov vo veku 4. rokov, život na hrade, kde bola terčom v oku, lebo kniežací majetok používala pre chudobných, ovdovenie po 6. rokoch, vyhnanie z hradu, odobratie detí príbuznými a ťažká choroba, boli veľkými krízami, ktorým musela čeliť.
Knižka je tematicky zameraná na jednotlivé druhy kríz, s akými sa bežne stretávane v našich životoch. Pozýva k modlitbe v náročných obdobiach. Veríme, že sv. Alžbeta – patrónka núdznych, vdov, chorých a prenasledovaných, nám vyprosí milosť veriť Bohu aj v čase choroby, opustenosti a bolestných strát.
Ilustrácie v brožúrke sú od mladého muža, ktorý je aktuálne vo výkone trestu odňatia slobody. Jeho osobná skúsenosť so životnými krízami je hlboko prepojená s obsahom tejto novény.
Ak prežívate krízu vo svojom manželskom vzťahu, ponúkame Vám program pre manželstvá v kríze. Informácie nájdete na stránke www.rodinkovo.sk.
Zostavovateľkou novény je Soňa Vancáková, zakladateľka združenia Maják nádeje, ktoré sa venuje rodinám v núdzi – nachádzajúcim sa v rôznych krízach (www.majak-nadeje.eu).
36 strán, brožované.