Hrniec strachu - Adam Szustak OP

  • Hrniec strachu - Adam Szustak OP
8.80
Bez DPH: 8.00€

Dostupnosť: Na sklade

Lekcie Gedeona
Premôž strach a začni plniť svoje poslanie!
Choď s tou silou, akú máš Pánov anjel
Hrniec strachu je stretnutím s Božím slovom, ktoré ti pomôže úplne novým spôsobom stretnúť sa tvárou v tvár s tvojimi strachmi.
Porovnaj, čo más spoločné s legendárnym vodcom izraelského vojska. Poľský dominikán Adam Szustak ťa neopakovateľným spôsobom prevedie udalosťami zo života tejto postavy. Spoznáš príbeh človeka, ktorý dozrieva celý život, ktorý sa bojí, neustále potrebuje znamenia a uistenia o svojej sile. Spoznáš Boha, najväčšieho Tvorcu a Otca, ktorý ťa zaskočí zmyslom pre humor.
Prečítaš si rozprávanie o sebe samom a o tvojom víťazstve, ktoré nastane, ak sa rozhodneš urobiť prvý krok.
Samotné prečítanie Hrnca strachu ti nič nedá, ak čítanie budeš brať ako ďalšiu motivačnú či informačnú knihu. Dôležité je to, čo s jej obsahom urobíš potom (…)s tým Slovom, ktoré začuješ (…).Nenahováraj si, že hneď na konci poslednej kapitoly nastane v tvojom živote zlom, všetko sa radikálne zmení a tvoje najhlbšie obavy zmiznú. Áno, niekoľkým ľuďom sa to stane, ak hneď prijmú Slovo, ktoré začujú. (…) Nebudeme čítať Knihu sudcov, aby sme sa motivovali, inšpirovali (…), ale aby sme sa poriadne ohádzali Slovom, ktoré má moc urobiť v nás všetko potrebné.
Adam Szustak OP, úryvok z úvodu

184 strán, lepená / mäkká obálka.